Jak psychoterapia online wpływa na codzienne życie?

Poznaj historie osób, które dzięki wsparciu specjalistów z Wellbee odnalazły życiową równowagę. Jeśli zastanawiasz się, czy warto sięgnąć po pomoc, sprawdź, co o przebiegu i efektach swojej terapii mówią nasi klienci.

Co dała mi terapia w Wellbee?

psychoterapia poznawczo-behawioralna

Iga, 33 lata

Jakie problemy są "wystarczająco ważne", by szukać wsparcia? Poznaj historię Igi, która przez długi czas myślała, że jej troski nie zasługują na uwagę.

psychoterapia humanistyczno-egzystencjalna

Damian, 34 lata

Jak terapia wspiera radzenie sobie z życiowymi kryzysami? Poznaj historię Damiana, który opowiada o bólu po stracie bliskiej osoby i publicznym coming oucie.

psychoterapia poznawczo-behawioralna

Justyna, 27 lat

Czy problemy z komunikacją mogą być jedynie wierzchołkiem góry lodowej? Poznaj historię Justyny, która odkryła, jak tłumienie emocji wpływa na jej relacje z bliskimi.

Ty też zasługujesz na dobre życie!

Jeśli czujesz że coś jest nie tak, chcesz lepiej poznać siebie i zrozumieć swoje emocje, nie wahaj się sięgnąć po profesjonalnie wsparcie. Nasi specjaliści czekają, aby Ci pomóc.

Nie wiesz, jak wybrać odpowiedniego specjalistę?

Skontaktuj się bezpłatnie z naszym opiekunem. To osoba, która pomoże dobrać rodzaj wsparcia i wskaże odpowiedniego specjalistę. Opiekun powie, jak przygotować się do spotkania i udzieli odpowiedzi na wszelkie nurtujące Cię pytania.

Opinie naszych klientów

”Miałam kilka podejść do psychoterapeutów szukanych na własną rękę, przerobiłam trzech, ale zawsze coś nie pasowało do końca, wybór jest za duży, zajmuje to za dużo czasu, sprawdzanie kompetencji itp. Dzięki opiekunowi terapii idealnie trafiłam i jak na razie ruszam z głową małymi krokami do przodu.”
Marta
“Terapia okazała się czymś zdecydowanie lepszym od moich wyobrażeń. Wirtualne spotkania z panem Krzysztofem zapoczątkowały jeden z najlepszych okresów mojego życia, jeśli nie najlepszy. Jestem dziś w zupełnie innym miejscu niż przed startem. Dzięki terapii uśmiecham się częściej, czuję się najbardziej sobą w całej swojej historii, bardziej akceptuję to, kim jestem, kocham większy odsetek swoich dni, a relacje szczelniej wypełnia miłość i zrozumienie.”
Bartosz
“Pani Gosia to osoba pełna pasji do swojej pracy, pierwszy raz w życiu spotkałam się z osobą z tak wielkimi pokładami empatii, cierpliwości, pozytywnej energii i chęci pomocy drugiemu człowiekowi.Terapia z Panią Gosią odmieniła moje życie. odnalazłam siebie, polecam.”
Anna

Podziel się swoją historią

Korzystasz z naszych usług i chcesz o tym opowiedzieć? Twoje doświadczenie może zainspirować innych do sięgnięcia po specjalistyczne wsparcie. Skontaktuj się z nami i dołącz do grona osób, które zachęcają do troski o zdrowie psychiczne.

Napisz do nas!

historie@wellbee.pl

Potrzebujesz terapii lub konsultacji?

+48 22 307 32 24Jesteśmy dla Was:
pon.-czw. 8:00–21:00
pt. 9:00-20:00
sob.-niedz. 11:00–14:00

Jesteś w kryzysie, a sytuacja, w której się znajdujesz, zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu?

112Zadzwoń pod numer alarmowy
116 111Telefon zaufania dla dzieci i młodzieży
Wellbee Sp. z o.o.
ul. Chmielna 2/31
00-020 Warszawa
Znajdziesz nas na: