Zadbaj o zdrowie psychiczne i wellbeing pracowników

Wspieramy firmy kompleksowo, dbając o dobrostan pracowników, a tym samym – o rozwój całych organizacji. Opracowujemy personalizowane programy wellbeingowe, dzięki którym firmy mogą odkryć potencjał, jakim dysponuje zaangażowany i zmotywowany zespół.Zapytaj o ofertę
DZIAŁAMY KOMPLEKSOWO

Dbamy o dobrostan psychiczny i motywację wewnętrzną pracowników. Wspieramy kulturę organizacyjną zespołów.

Wspieramy firmy kompleksowo, dbając o dobrostan pracowników, a tym samym – o rozwój całych organizacji. Opracowujemy personalizowane programy wellbeingowe, dzięki którym firmy mogą odkryć potencjał, jakim dysponuje zaangażowany i zmotywowany zespół.

Co się stanie, gdy zainwestujesz w zdrowie psychiczne pracowników?

66%

o tyle zmniejszy się rotacja pracowników w Twojej firmie, jeśli zapewnisz im dostęp do pomocy psychoterapeutyDane Światowej Organizacji Zdrowia

83%

pracowników korzystających ze wsparcia specjalisty odczuje wzrost motywacji do pracyDane American Psychiatric Association

36%

o tyle zwiększy się produktywność Twoich pracowników, jeśli skorzystają ze wsparcia w obszarze wellbeinguAbsencja chorobowa w 2018 roku, dane ZUS 2019

6 mld zł

tyle polscy przedsiębiorcy mogą zaoszczędzić na kosztach ponoszonych każdego roku w wyniku spadku kondycji mentalnej pracownikówRaport Deloitte "Od fali odejść do fali zmian. Czy jesteśmy gotowi na nowe podejście do pracy?"

Zaufali nam

Jak wspieramy

Managerów i HR

Consulting wellbeingowy
Jako partner wellbeingowy organizacji skupiamy się na potrzebach Klienta, dobieramy do nich najlepszą ścieżkę rozwoju, a następnie wspieramy w budowaniu strategii i wdrażaniu zaplanowanych rozwiązań.
Rozwiązania dla działów HR
Pomagamy działom HR osiągać wysoką efektywność w obszarze dobrostanu zespołu. Doradzamy, dostarczamy narzędzia i wspieramy w realizacji założonych celów na ścieżce wellbeingowej, odpowiadającej potrzebom organizacji.
Szkolenia i rozwój
Kadra managerska na co dzień staje przed wieloma wyzwaniami, które niejednokrotnie wymagają świeżego spojrzenia i odpowiednich narzędzi. Dlatego nasi eksperci w trakcie personalizowanych szkoleń pomagają odnaleźć właściwe rozwiązania i najlepszą ścieżkę dalszej pracy.
Więcej*Dane Wellbee
Partnerstwa i projekty specjalne
Realizujemy kampanie edukacyjne, specjalne projekty wellbeingowe, współprace z organizacjami pozarządowymi i fundacjami. Masz pomysł na wspólne działanie? Z przyjemnością wesprzemy inicjatywę Twojej firmy.

Pracowników

Specjalistyczne wsparcie
Ponad 200 specjalistów: terapie w różnych nurtach, psychiatria, psychodietetyka, seksuologia, terapia uzależnień, terapia par, konsultacje rodzicielskie, eksperci rozwoju osobistego, coaching i wielu innych.
Platforma psychoedukacyjna
Nieograniczony dostęp do kursów opracowanych przez najlepszych specjalistów z obszaru zdrowia psychicznego, a także ekspertów rozwoju osobistego. Kursy realizowane są w formie wysokiej jakości materiałów psychoedukacyjnych (video, podcasty, teksty, ćwiczenia).
Webinary i warsztaty
Firmy, które stawiają na psychoedukację, mają o 79,7% większy engagement pracowników, jeśli chodzi o wdrożony program wellbeing & mental health.* Przygotowując webinary i warsztaty na żywo skupiamy się na aktualnych potrzebach i wyzwaniach naszych Klientów.
Więcej*Dane Wellbee
Coaching
61 proc. firm o wysokiej wydajności cechuje się silną kulturą coachingową. Firmy te cechują się także wyższą oceną zaangażowania pracowników (69 proc. vs. 39 proc.) i zadowolenia klientów (82 proc. vs. 63 proc).*
Więcej*Źródło: Badania przeprowadzone w 2018 przez ICF oraz Human Capital Institute.

Sprawdź co mówią o nas nasi klienci

Michał Kwiatkowski
STX Next
Kiedy 24 lutego na Ukrainie wybuchła wojna, wielu naszych pracowników i współpracowników zaczęło odczuwać dużą niepewność i strach. Dotyczyło to zwłaszcza osób pochodzących z Ukrainy, które bały się o swoich bliskich. Jako zarząd STX Next chcieliśmy jak najszybciej zapewnić naszym ludziom wsparcie psychologiczne, które w tej sytuacji było często jedyną realną formą pomocy w pierwszych dniach konfliktu.Rozwiń
Agata Oczkowicz
Grape Up
To, co przede wszystkim zyskaliśmy dzięki współpracy z Wellbee, to możliwość wsparcia zespołu i przypomnienie wszystkim, że zdrowie psychiczne jest tak samo ważne, jak fizyczne.

W naszym odczuciu niekwestionowanym atutem Wellbee jest dostępność szerokiego wachlarza terapeutów z różnych nurtów (również coachów). Dla nas jako firmy międzynarodowej ważne było także, aby terapie mogły się odbywać w różnych językach (m.in. angielski czy ukraiński).
Rozwiń
Magdalena Maślanka
Ailleron
Firma Wellbee oferuje usługi na najwyższym poziomie. Od wyboru rodzaju terapii, po korzystne terminy i godziny sesji, indywidualnie dopasowane do pracownika, a przede wszystkim bardzo przyjazny sposób umawiania.

Wellbee to znacznie więcej niż samo wsparcie psychologiczne. W swojej ofercie oferuje m.in. webinary oraz dostęp do comiesięcznych newsletterów, chętnie czytanych przez naszych pracowników.
Rozwiń

Dlaczego Wellbee?

Dostęp do najlepszych specjalistów w ciągu 12 h

Eksperci Wellbee są do dyspozycji w przeciągu kilku do kilkunastu godzin, tak aby Twój zespół uzyskał wsparcie dokładnie wtedy, kiedy tego potrzebuje. Czekają na Was specjaliści zdrowia psychicznego z różnych dziedzin — terapeuci wielu nurtów, psychiatrzy, psychoonkolodzy, psychodietetycy, seksuolodzy, a także coachowie, mentorzy, interwenci kryzysowi i inni.

Holistyczne wsparcie wellbeingowe firm

Jesteśmy partnerem wellbeingowym firm, a współpraca z nami to nie tylko pomoc, ale również profilaktyka i psychoedukacja. Oprócz terapii na naszej platformie znajdziesz także specjalistów rozwoju osobistego czy mindfulness. W ramach psychoedukacji Ty i Twoi pracownicy otrzymacie dostęp do kursów z zakresu wellbeingu, a także możliwość organizowania dedykowanych warsztatów, webinarów i akcji specjalnych.

Elastyczna oferta i kompleksowe podejście

Psychoedukacja i wsparcie specjalistów zdrowia psychicznego? A może również coaching, mentoring i warsztaty dla managerów? To Ty wybierasz, jakiego rodzaju wsparcia potrzebuje Twoja organizacja. Wspólnie przyjrzymy się oczekiwaniom Twoich pracowników i zadbamy o ich dobrostan tak, jak tego potrzebują najbardziej.

Psychoterapia i psychoedukacja w wielu językach

Wśród naszych Klientów są nie tylko zarówno małe, jak i średnie firmy z rodzimego rynku, ale też międzynarodowe korporacje. Podejmując współpracę z kolejnymi organizacjami, dbamy, by ich zespoły otrzymały dostęp do specjalistów i psychoedukacji w takim języku, jakiego potrzebują.

Bezpieczeństwo

Wellbee utrzymuje najlepsze praktyki bezpieczeństwa związane z przechowywaniem oraz przetwarzaniem danych. Możesz być spokojny o wszelkie dane związane z Twoją organizacją, jak i z pracownikami.

Anonimowość

Proces umawiania wizyt odbywa się przez platformę Wellbee, a konsultacje odbywają się w sposób anonimowy — pracodawcy nie wiedzą, kto i kiedy korzysta z usług. Spotkania z naszymi specjalist(k)ami oraz ich dane są w pełni poufne.

Twój zespół nas potrzebuje

Dla ponad 90% pracowników brak dbałości pracodawcy o ich dobrostan byłby powodem do poszukiwania nowej pracy*. Dołącz do grona wspierających pracodawców i rozwijaj możliwości swojego zespołu holistycznie, ograniczając jednocześnie absenteizm, prezenteizm i utrzymując talenty w firmie.*Raport Deloitte "Od fali odejść do fali zmian. Czy jesteśmy gotowi na nowe podejście do pracy?", czerwiec 2022.

Media o nas

Dołącz do grona zaangażowanych pracodawców

Porozmawiajmy o wsparciu, które realnie wpłynie na dobrostan Twoich pracowników, kulturę organizacyjną i wewnętrzną motywację zespołów.
Ilość pracowników twojej firmy

Potrzebujesz terapii lub konsultacji?

+48 22 307 32 24Czynne od poniedziałku do piątku 8-21
Weekendy od 10 do 14

Jesteś w kryzysie, a sytuacja, w której się znajdujesz, zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu?

112Zadzwoń pod numer alarmowy
116 111Telefon zaufania dla dzieci i młodzieży
Wellbee Sp. z o.o.
ul. Chmielna 2/31
00-020 Warszawa
Znajdziesz nas na: