Filtruj
Sortuj

Opiekunowie terapii

Karolina Pękala

Opiekun terapii
Jestem psychologiem, ukończyłam I stopień Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach. Doświadczenie zawodowe zdobywałam na licznych stażach m.in. w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie na Oddziale Chorób Afektywnych, gdzie pracowałam z osobami dorosłymi będącymi w głębokich kryzysach. Pracowałam także w Stowarzyszeniu pomocy postpenitencjarnej, realizując projekty wspierające osoby dotknięte wykluczeniem lub stygmatyzacją i prowadziłam działania pomocowe.

Zosia Tomczak

Opiekun terapii
Jestem studentką psychologii. Pracowałam w poradniach zdrowia psychicznego. Odbyłam wiele rozmów z osobami, które potrzebowały wsparcia. Pomoc drugiemu człowiekowi jest mi szczególnie bliska. Kształcę się, aby w przyszłości zostać psychoterapeutką.

Martyna Ościk

Opiekun terapii
Jestem psycholożką i absolwentką studiów podyplomowych z praktycznej diagnozy psychologicznej na SWPS-ie. Doświadczenie zawodowe zdobywałam na dziennych oddziałach Szpitala Babińskiego w Krakowie i Dolnośląskiego Centrum Zdrowia Psychicznego we Wrocławiu. Obecnie szkolę się w ramach całościowego kursu psychoterapii w podejściu integratywnym.

Paulina Mejsner

Opiekun terapii
Jestem terapeutką Somatic Experiencing® (SE) w trakcie 3 letniego kursu certyfikującego (SE), trenerem biznesu, studentką psychologii na SWPS-ie w Poznaniu. autorką holistycznych programów szkoleniowych. Entuzjastką pracy z ludźmi grupowo i indywidualnie. Jako niezależna osoba lubię mieć wpływ na własne życie. Stawiam wyzwania i pokonuję własne ograniczenia.

Kasia Malinowska

Opiekun terapii
Z wykształcenia jestem psychologiem. Doświadczenie zdobywałam stażując w Komitecie Ochrony Praw Dziecka, gdzie rozwijałam umiejętności pomagania dzieciom i rodzinom w kryzysie. Mam za sobą wiele godzin obserwacji grup edukacyjno-wsparciowych, warsztatów umiejętności rodzicielskich oraz konsultacji indywidualnych. Prowadzę także programy dla młodzieży dotyczące prewencji uzależnień i rozwijania umiejętności psychospołecznych. Kształcę się w kierunku zawodu psychoterapeutki par i rodzin. Człowiek wraz ze swoją niepowtarzalną historią oraz system, w którym funkcjonuje, są w centrum moich zainteresowań.

Elena Pyvovarova

Opiekun terapii
Opiekunka komunikuje się w języku ukraińskim i rosyjskim. W celu skorzystania z pomocy w języku polskim, prosimy wybrać innego opiekuna.

Potrzebujesz terapii lub konsultacji?

+48 732 489 003Czynne od poniedziałku do piątku 8-21
Weekendy od 10 do 14

Jesteś w kryzysie, a sytuacja, w której się znajdujesz, zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu?

112Zadzwoń pod numer alarmowy
116 111Telefon zaufania dla dzieci i młodzieży
Wellbee Sp. z o.o.
ul. Chmielna 2/31
00-020 Warszawa
Znajdziesz nas na: