Doświadczenie
Przez wiele lat pracowałam z młodzieżą i grupami zagrożonymi wykluczeniem społecznym tworząc i realizując projekty edukacyjne.
Od kilku lat mieszkam na terenie Wielkiej Brytanii, gdzie po ukończeniu rocznego szkolenia i uzyskaniu Diploma for the Children and YoungPeoples’s Workforce rozpoczęłam pracę w brytyjskich placówkach edukacyjnych. Po zdobyciu odpowiedniego doświadczenia (przedszkola Montessori, forest schools, szkoły międzynarodowe) pracowałam na kierowniczych stanowiskach: managera i zastępcy managera. Od ponad roku prowadzę Prywatny Gabinet Psychoterapii w Cambridge.Obszary pracy
Prowadzę psychoterapię indywidualną osób dorosłych oraz młodzieży od 14go roku życia. Pomagam w następujących obszarach: depresja, zaburzenia nastroju, zaburzenia lękowe, traumy (doświadczenia w życiu dorosłym i wczesnodziecięcym), przemoc domowa, poczucie osamotnienia, porażki, rozwój osobisty.
Podejście w terapii
Psychoterapię rozumiem jako proces budowania relacji, w której poczucie bezpieczeństwa, akceptacji otwiera przestrzeń do doświadczania siebie i swoich emocji bez zniekształceń i lęku.
W pracy terapeutycznej najbliższy jest mi nurt psychodynamiczny oraz podejście ISTDP (Intensive Short-Term Dynamic Psychotherapy), korzystam również z technik i metod Terapii Schematu.
Pracuje zgodnie z Kodeksem Etycznym Psychoterapeutów Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego oraz Kodeksem Etycznym SPCH. Swoją pracę poddaję regularnej superwizji u certyfikowanych superwizorów pracujących w podejściu psychodynamicznym i ISTDP. Edukacja
Obecnie kończę 4-letnie szkolenie psychoterapeutyczne w podejściu integratywnym prowadzone przez Stowarzyszenie Psychologów Chrześcijańskich INTEGRA w Warszawie. Sekcja Psychoterapii SPCH jest członkiem Europejskiego Stowarzyszenia Psychoterapii (EAP) oraz Europejskiego Stowarzyszenia Psychoterapii Integratywnej (EAIP).
Jestem absolwentką Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego na kierunku filologia polska. W trakcie studiów uczestniczyłam 3-letnim międzynarodowym projekcie teatralno - edukacyjnego GILDIA dla animatorów kultury, realizowanym przez Stowarzyszenie Tratwa w Olsztynie oraz New World Performance Laboratory z Arkon (Stany Zjednoczone).