Zawartość kursu8 lekcji|28 min

Wstęp

Iza Kluzek1 min

Cześć!

Nazywam się Izabela Kluzek-Kot, jestem coachem PCC, trenerem biznesu i od wielu lat pracuje z managerami nad rozwojem ich kompetencji zawodowych również tych związanych z umiejętnością zarządzania swoim dobrostanem i energią w pracy.

Moją misją jest wspieranie innych w ich rozwoju po to, by lepiej funkcjonowali zarówno w codziennych życiu jak i w sferze zawodowej, dlatego zapraszam Cię serdecznie na kurs, który pozwoli Ci rozwinąć Twoje skrzydła!

Dowiesz się w nim jak wyrobić nawyki wellbeingowe , które pozwolą Ci zadbać o swój dobrostan każdego dnia. Kurs jest dostępny w wersji video, audio oraz  w formie tekstowej.

Jak się do niego przygotować? Znajdź proszę spokojną przestrzeń, wygospodaruj czas na krótką refleksję i przygotuj sobie coś do notowania.

Jeszcze jedna ważna informacja: Ten kurs to nie wyścig. Daj sobie czas na przemyślenia i realizację zadań. Zadania nie są obowiązkowe, ale najlepiej uczymy się przez doświadczenie, dlatego serdecznie Ci je polecam. Możesz słuchać materiałów i

wracać do nich dowolną ilość razy.

Gotowa, gotowy - zaczynamy.

Autorka

Iza Kluzek

Coachini, trenerka i mentorka dla wielu coachów przygotowujących się do akredytacji ICF. Prowadzi procesy coachingowe, głównie executive i business coaching. W swojej pracy pomaga organizacjom i osobom prywatnym w osiągnięciu odporności psychicznej i sukcesu w biznesie.


Potrzebujesz terapii lub konsultacji?

+48 22 307 32 24Czynne od poniedziałku do piątku 8-21
Weekendy od 10 do 14

Jesteś w kryzysie, a sytuacja, w której się znajdujesz, zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu?

112Zadzwoń pod numer alarmowy
116 111Telefon zaufania dla dzieci i młodzieży
Wellbee Sp. z o.o.
ul. Chmielna 2/31
00-020 Warszawa
Znajdziesz nas na: