Zawartość kursu5 lekcji|38.5 min

Wstęp

Patryk Lange2 min

Witam Cię serdecznie na kursie “profesjonalna informacja zwrotna w praktyce”. Nazywam się Patryk Lange i od 2013 roku, jako profesjonalny coach wspieram managerów i liderów w rozwoju umiejętności zarządzania i przywództwa.

W trakcie ponad 2000 godzin szkoleń i sesji coachingowych, które przeprowadziłem,  temat informacji zwrotnej przewijał się wielokrotnie i pewnie jeszcze nie raz się pojawi. Dla wielu osób, na różnych stanowiskach i szczeblach organizacji to zadanie, które bywa sporym wyzwaniem. Jeżeli masz podobnie i dla Ciebie również, nie jest to przysłowiowa bułka z masłem, to ten kurs z pewnością okaże się wartościowy i pomocny na drodze do zmiany.

W trakcie tego programu podzielę się z Tobą wiedzą, która w przypadku profesjonalnej informacji zwrotnej nie jest oczywista, ani często poruszana w trakcie podobnych szkoleń.. Zajmiemy się m.in.samą ideą informacji zwrotnej - czym jest i czym się różni od krytyki, z którą bywa  mylona. Porozmawiamy o tym, jaki wpływ na profesjonalną informację zwrotną ma twoja intencja i jak z nią pracować, aby była maksymalnie wspierająca. Następnie zajmiemy się tematem, który na pierwszy rzut oka może wydawać się bardzo oczywisty, jednak nie do końca taki jest  - powiemy sobie, czym są fakty i jak odróżnić je od ocen oraz opinii. Na koniec dowiesz się, jakie znaczenie ma tu odpowiedni  plan działania. Bo czymże byłaby skuteczna informacja zwrotna, jeżeli po niej nie następowałyby realne zmiany w zachowaniu i działaniu? W ramach podsumowania opowiem ci, jakich sposobów udzielania informacji zwrotnej zdecydowanie nie polecam.

Zapraszam Cię do wspólnej drogi rozwoju i bardziej efektywnej współpracy z zespołem. Zaczynajmy!

Autor

Patryk Lange

Profesjonalny i akredytowany coach, trener i superwizor coachingu, trener i mentor w obszarze rozwoju uważności i technik redukcji stresu. Jako coach pracuje z menadżerami średnich i dużych firm, którzy chcą rozwijać swoje umiejętności zarządzania. Pracuje także z osobami, które doświadczają syndromu wypalenia zawodowego i życiowego. Prowadzi coaching indywidualny i zespołowy oraz szkolenia i warsztaty w organizacjach, które chcą wdrażać kulturę coachingu i samozarządzania.

Potrzebujesz terapii lub konsultacji?

+48 22 307 32 24Czynne od poniedziałku do piątku 8-21
Weekendy od 10 do 14

Jesteś w kryzysie, a sytuacja, w której się znajdujesz, zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu?

112Zadzwoń pod numer alarmowy
116 111Telefon zaufania dla dzieci i młodzieży
Wellbee Sp. z o.o.
ul. Chmielna 2/31
00-020 Warszawa
Znajdziesz nas na: