Zawartość kursu7 lekcji|20.5 min

Wstęp

Joanna Gutral2.5 min

W poprzednim kursie bardziej teoretycznie rozmawialiśmy o emocjach, a teraz rozpracujmy je na elementy pierwsze.

O emocjach powstają opasłe tomy książek, ale przecież nie od razu Rzym zbudowano! Na warsztat weźmiemy kilka emocji podstawowych, po to, aby zbudować kontury emocjonalnej mapy. Do tego kursu potrzebna jest Twoja uważność, zaangażowanie i praktyka.

Nazywam się Joanna Gutral, jestem psycholożką i psychoterapeutką poznawczo-behawioralną. Od lat edukuję w zakresie zdrowia psychicznego: na blogu, w mediach społecznościowych, w podcastach. Zapraszam do wspólnej przygody!

Ten kursu pozwoli Ci lepiej zrozumieć podstawowe emocje, które odczuwasz na co dzień. Dzięki wiedzy, którą tutaj przyswoisz, będzie Ci łatwiej rozpoznawać u siebie i być może u innych oznaki smutku, lęku, złości, wstrętu i radości. Jedyne, czego potrzebujesz, to Twoja uważność i gotowość, by zacząć naukę. Jeśli chcesz, możesz mieć przy sobie długopis i notes do zapisania ważniejszych dla Ciebie myśli.

Gotowi? Zaczynamy!

Autorka

Joanna Gutral

Psycholożka i psychoterapeutka poznawczo-behawioralna. Specjalizuje się w pracy z osobami doświadczającymi zaburzeń nastroju, zaburzeń lękowych oraz zaburzeń osobowości. Edukuje w zakresie zdrowia psychicznego - na blogu, w mediach społecznościowych, w podcastach "Zdrowa Głowa" oraz "Gutral Gada".

Potrzebujesz terapii lub konsultacji?

+48 22 307 32 24Czynne od poniedziałku do piątku 8-21
Weekendy od 10 do 14

Jesteś w kryzysie, a sytuacja, w której się znajdujesz, zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu?

112Zadzwoń pod numer alarmowy
116 111Telefon zaufania dla dzieci i młodzieży
Wellbee Sp. z o.o.
ul. Chmielna 2/31
00-020 Warszawa
Znajdziesz nas na: