Zawartość kursu5 lekcji|26 min

Wstęp

Joanna Gutral1 min

Za nami dużo pracy. Powoli zaczynamy już łączyć dotychczasową wiedzę w całość. Tak, tak, dobrze rozumiesz. Wszystko, czego nauczyliśmy się do tej pory, będzie wykorzystane w tym właśnie kursie.

Dlaczego?

Wiesz już, że jeżeli jakaś sytuacja wywołuje w nas emocje, to najpewniej pośredniczy temu jakaś myśl. Te myśli często są nieświadome, ale uwierz – potrafią sporo namieszać. Zarówno wzburzyć tę taflę emocjonalnego morza, jak i sprawić, że zachowamy się w określony sposób. Czy zawsze kierunek naszego zachowania sprzyja rozwiązywaniu naszych problemów?

W trakcie tego kursu dowiesz się, jak rozpoznawać swoje myśli, jak z nimi dyskutować, ale także w jaki sposób analizować swój styl zachowania. To po to, żebyś w trudnych dla Ciebie sytuacjach mógł_mogła zachowywać się bardziej adaptacyjnie – to znaczy w sposób, który będzie Ci służył.

Zapnij pasy, przygotuj umysł. Zaczynamy!

Autorka

Joanna Gutral

Psycholożka i psychoterapeutka poznawczo-behawioralna. Specjalizuje się w pracy z osobami doświadczającymi zaburzeń nastroju, zaburzeń lękowych oraz zaburzeń osobowości. Edukuje w zakresie zdrowia psychicznego - na blogu, w mediach społecznościowych, w podcastach "Zdrowa Głowa" oraz "Gutral Gada".

Potrzebujesz terapii lub konsultacji?

+48 22 307 32 24Czynne od poniedziałku do piątku 8-21
Weekendy od 10 do 14

Jesteś w kryzysie, a sytuacja, w której się znajdujesz, zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu?

112Zadzwoń pod numer alarmowy
116 111Telefon zaufania dla dzieci i młodzieży
Wellbee Sp. z o.o.
ul. Chmielna 2/31
00-020 Warszawa
Znajdziesz nas na: