Zawartość kursu7 lekcji|21 min

Wstęp

Ania Cyklińska1 min

Cześć! Nazywam się Ania Cyklińska. Jestem psycholożką i psychoterapeutką poznawczo-behawioralną. Witam cię serdecznie w kursie na temat snu i tego, w jaki sposób jego jakość wpływa na Twoje codzienne funkcjonowanie. W kolejnych lekcjach dowiesz się kilku, mam nadzieję przydatnych, informacji na temat biologicznych mechanizmów rządzących snem, ale też o ich praktycznych wskazówkach, które będziesz mógł_mogła odnieść do siebie.

Bardzo bym chciała, żeby nasze spotkania były dla Ciebie przestrzenią na zastanowienie się nad tym, co możesz zrobić lepiej, żeby zadbać o tę bardzo dużą część swojej codzienności. W końcu aż jedną trzecią swojego życia spędzamy na spaniu!

Jeśli jesteś gotowy_a, to już teraz możesz przejść do pierwszej lekcji. Dowiesz się w niej, co się dzieje w Twoim organizmie kiedy śpisz i jak możesz sobie w tym pomóc.

Zaczynamy!

‌‌

Autorka

Ania Cyklińska

Psycholożka, absolwentka Wydziału Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego. Pracuje zarówno konsultacyjnie, w obszarze kryzysów życiowych i trudności emocjonalnych, jak i prowadząc psychoterapię poznawczo-behawioralną. Edukuje w zakresie zdrowia psychicznego na profilu na Instagramie @psychoedu_ . Jest także autorką książki "Przewodnik po emocjach" oraz współprowadzącą podcastu "Można zwariować".

Potrzebujesz terapii lub konsultacji?

+48 22 307 32 24Czynne od poniedziałku do piątku 8-21
Weekendy od 10 do 14

Jesteś w kryzysie, a sytuacja, w której się znajdujesz, zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu?

112Zadzwoń pod numer alarmowy
116 111Telefon zaufania dla dzieci i młodzieży
Wellbee Sp. z o.o.
ul. Chmielna 2/31
00-020 Warszawa
Znajdziesz nas na: