Course content6 lectures|30.5 min

Wstęp

Marta Cieśla1 min

Nazywam się Marta Cieśla i jestem psycholożką i psychoterapeutką poznawczo-behawioralną. Od 12 lat wspieram osoby neuroróżnorodne, a od niedawna prowadzę psychoedukacyjne konto na instagramie @marta.ciesla_esperi w którym o tym opowiadam.

Z kursu dowiecie się czym jest neuroróżnorodność i do czego służy światu. Usłyszycie też o 7 tropach, które mogą Was naprowadzić czy temat dotyczy również Was lub Waszych bliskich. Przyjrzycie się procesowi diagnozy spektrum autyzmu i ADHD u dorosłych, a także poznacie kroki jakie warto podjąć po jej uzyskaniu. Na koniec zaproszeni będziecie do włączenia się w  rozważania czym jest neuroróżnorodność- supermocą czy niepełnosprawnością.

Autorka

Marta Cieśla

Psycholog, psychoterapeutka poznawczo-behawioralna. Wspiera dzieci, nastolatki i dorosłych w radzeniu sobie z lękiem, depresją, zaburzeniami odżywiania, a także w minimalizowaniu wyzwań związanych z ADHD czy spektrum autyzmu. Równocześnie pomaga rodzicom w rozwoju kompetencji wychowawczych i towarzyszy im w zmianach w procesie psychoterapii. W swojej pracy ceni metody o udowodnionej skuteczności, budowanie więzi i wiarę w nieograniczony potencjał człowieka.

Do you need therapy or consultation?

+48 22 307 32 24Open Monday to Friday 8am-9pm
Weekends 10am-2pm

Are you in a crisis and the situation you are in threatens your life or health?

112Call the emergency number
116 111Helpline for children and young people
Wellbee Therapy Sp. z o.o.
ul. Chmielna 2/31
00-020 Warszawa
You can find us on: